twitter
facebook twitter google plus

Aksaray Merkez Yurt


Aksaray Merkez Yurt, modern bir konaklama hizmetinin karşılığıdır. Ailelerin çocukları için endişelerinin yok edilmesi ve huzur bulmaları için sürdürülen çalışma bütünüdür. Bu yüzden Aksaray merkez yurt kendini sürekli olarak geliştirir. İhtiyaç olan talebe doğru kendini yoğurur ve bir öğrenci okurken kendini geleceğine bağlayan unsurları kazanabilmesini sağlar. Gerçek hizmet anlayışının adı ve olması gereken yapısı budur. Aksaray ilindeki yurtların başını çeken İstanbul öğrenci yurtları kız ve erkek olarak her biri aynı amaca hizmet etmektedir. Edindikleri ilkede bir öğrencinin okulunu doğru bir şekilde bitirebilmeleri için yeterli şartları oluşturmakla uğraşır. Bunun için psikolojisini yüksek tutan oyun alanları ve sosyal aktiviteleri taşır. Duvarların ve camların ısı, ses gibi yalıtım özellikleri ile rahatça gelecekleri için hazırlandıkları derslerine çalışabilmelerini sağlamaktadır. Bu yüzden doğru bir hizmet için doğru adımın aileler tarafından atılması, çocuklarının gelecekleri için her zaman çok daha önemlidir.

 

İstanbul Yurtları ve Güler Yüz

Aksaray Merkez Yurtları statüsündeki İstanbul Yurtları ve güler yüz, ailelere ve öğrenim süresi boyunca kalmak isteyen öğrencilere koşulsuz olarak verilen bir gülümsemedir. Bu gülümseme şeffaf bir hizmet politikasının bir parçasıdır. İnce düşünmek ve değer yargılarını taşımak bu sayede mümkün olmaktadır. İstanbul Yurtları ve güler yüz unsurunda önemli olan müşterilerin memnuniyetidir. Her bir aile ve öğrenci bir müşteridir. Bu yüzden üstün hizmetin sergilenmesi gerekmektedir. Rahatlıklarından hiç ödün vermeden bir öğrencinin okuyabilmesine mani olacak etmenlerin ortadan kaldırılması şarttır. Bunun için hizmetin naif, düşünceli, istikrarlı ve güler yüzü taşıması İstanbul yurtları tarafından özenle dikkat edilmektedir.

 

İstanbul Yurtlarının Kazandırdıkları

İstanbul Yurtlarının Kazandırdıkları, bir öğrenci ve ailesi için önemlidir. Çünkü aile çocuklarının güven içerisinde okumasını ister. Bir öğrencide bir yurtta kalırken, rahatlığını, güzelce ders çalışabilecek ortamı ve sosyalleşecek bir ortam istemektedir. Bu istekler her yönden karşılandığında bir hizmetin tanımından söz edilebilir. Bu yüzden Aksaray kız yurdu ve Aksaray erkek yurdu olmak üzere iki alanda da hizmet veren yurdumuzun kazandırdıkları değinildiğinde ortaya çok önemli bir tablo çıkacaktır. Bu tablo öğrencilerin başarıya giden ve geleceklerini kurmak için çabaladıkları bir okul hayatında yurtlarımızın sadece aracı olarak yardım etmenin çok daha fazlasından oluşmaktadır.











ücretsiz servis hizmeti güler yüzlü hizmet kalitesi yemek servisi