twitter
facebook twitter google plus

Aksaray Öğrenci Yurdu


Aksaray Öğrenci Yurdu kapsamında hizmet veren yurdumuz tüm MEB izinlerine sahip olan yasal bir çerçevede hizmet vermektedirler. Öyle ki depreme ve yangına karşı tüm önlemlerde en etkili bir şekilde alınmaktadır. Aksaray Öğrenci Yurdu standartlarını bir adım öteye taşıyarak yurdumuzda zeminler dahil ateşe dayanıklı malzemelerden yapılmıştır. Ayrıca en ufak bir duman durumunda, sensörler en etkin bir şekilde çalışmaktadır. Yurtlarımız bir hayatı kendi bünyesinde barındırmaktadır. Her ne kadar bir konaklama hizmeti sunsa da o öğrencinin hayatı yurtlarımızda bir nevi koruması altındadır. Bu yüzden en yüksek teknolojide kameralar, alarmlar, deprem ve yangın gibi koşullarda gerekli teçhizatları bulundurmaktadır. Ayrıca çalışan tüm ekipte bu konularda bilgisi olan ve öğrencilerin her yönden hayatını savunacak bilgiye sahip kişilerden oluşmaktadır.

 

Aksaray Öğrenci Yurtları Hizmetleri

Aksaray Öğrenci Yurtları arasındaki sınırlı hizmet anlayışını yıkarak hizmet kalitesinde fark yaratan yurdumuz mutluluk, güven, memnuiyet sunmaktadır. Bunun için hizmetin en güzel ve kusursuz işlemesi gerekmektedir. Aksaray öğrenci yurtları hizmet ölçütleri bir öğrencinin ihtiyaçlarını karşılanırken bazı konuları gözden kaçırmıştır. Yurdumuz bu konuda ciddi adımlar atmıştır. Öncelikle yabancı kişiler aileden olmadığı sürece yurda alınmamaktadır. Çünkü bu durum diğer öğrencilerin güvenliğini tehdit edici unsurları barındırabilmektedir. Ayrıca bir değer konusu da yiyecek konularıdır. Tüm yurtlarımız genelinde kalan öğrenciler karnı doymadan tek bir gece bile geçirmemektedirler. Bu yüzden aile sıcaklığı ve ev ortamının gerçek işleyişi ile ilgili tüm sözler doğrudur ve gerçektir. Bunun için gerçek değeri veren Aksaray ilinde bulunan Yurtlarımıza aileler akıllarında soru işareti ve endişe kalmadan çocuklarını güven içerisinde teslim edebilirler.

 

Aksaray Öğrenci Yurdu Tercihi

Aksaray Öğrenci Yurdu Tercihi için bir ailenin bakması gereken tek olgu, yurt içerisinde çalışan personelin güler yüzüdür. Bu güler yüz samimiyettir ve güvendir. Aileler çocuklarının emin ellerde okunabilmesi için tercihlerini doğru bir şekilde yapabilirler. Bunun için çok fazla düşünülmesine gerek yoktur. Çünkü Aksaray Öğrenci Yurdu Tercihi yapılacaksa, sağlık sorunları için özel olarak ayrılan revir bile birçok açından müşteri değerinin önemini yansıtmaktadır. Bir öğrenci hastalığı yüzünden bayıldığında ya da bir gribe yakalandığında revirde gerekli ön müdahale yapılarak neler yapılabileceğine bakılmaktadır. Sonrasında çocuğun durumu ailesine haber verilmektedir.ücretsiz servis hizmeti güler yüzlü hizmet kalitesi yemek servisi