twitter
facebook twitter google plus

Aksaray Öğrenci Yurtları


Aksaray Öğrenci Yurtlarının gözdesi olan yurdumuz bir öğrencinin öğrenim hayatı boyunca mükemmel bir konaklama ihtiyaçlarını karşılayabilmek için kurulmuşlardır. Her bir öğrenci odalarında sıcak su, televizyon, sabah kahvaltılarında en az 10 çeşit yemek ve akşam yemeklerinde özel pişirilen besleyici yemekler bu avantajlardan bazılarıdır. Aksaray Öğrenci Yurtları standartlarını yükselten yurdumuz çeşitlilik, zenginlik ve öğrencinin doğru bir ev ortamını yakalayabilmesi için gerekli tüm her şeye sahiptir. Bu yüzden, geniş bir çalışma masası, büyük bir dolap, rahat bir yatak ve yastıklar sadece bazı özelliklerdir. Bunun yanında tuvaletlerin her gün temizlenmesi, odalara özel bakım ve tertip tüm yurtlarımız içerisinde titizlikle sürdürülmektedir. Öğrencilerin ve ailelerinin rahatlamaları için tüm imkânlar yurtlarımız tarafından sağlanmaktadır.

 

Aksaray Öğrenci Yurtları Ailelerle iletişim

Aksaray Öğrenci Yurtları arasında yer alan yurdumuzda kalan öğrencilerin ailelerine düzenli olarak bilgi verilmektedir. Öğrenci yurtlarımızda kalan kız ya da erkek öğrenci yurda giriş yapmadığında yada bir sorun oluştuğunda ailesine mutlaka haber verilmektedir. Bu en ufak bir sorun olsa da ilk yüz yüze görüşüldüğünde aileler tarafından genellikle istenen teminatın karşılığı tam anlamıyla sağlanmaktadır. Bu yüzden bir öğrencinin zor durumda kalması sırasında ya da hastalandığı dönemlerde öğrenci yurtlarımız ailelerle iletişim kurar. Böylece hizmetin başka türlü bir kalitesi de görülmüş olmaktadır.

 

Aksaray Erkek ve Kız Öğrenci Yurtları

Aksaray Erkek ve Kız Öğrenci Yurtları, oldukça büyük öğrenci kitlelerini ağırlamaktadırlar. Bu öğrenci kitlelerine en iyi hizmeti vermeyi amaçlayan yurtlarımızda odalar 2-3-4 veya tek kişilik olarak belirlenebilmektedir. Özellikle kız ve erkekler için bir ayrım yoktur. Erkek öğrenci yurtları da konfor, güven ve diğer özellikleri barındırırken, kız öğrenci yurtları da aynı imkânları barındırmaktadır. Bu yüzden Aksaray erkek ve kız öğrenci yurtları denilince ilk akla gelen İstanbul öğrenci yurtlarında kalan öğrenciler için sayısız imkânlar vardır. Bunlar temel ihtiyaçlardan bir insanın zevkine dokunacak hobilere kadar olabilmektedir. Doğalgazlı ısıtma en başı çeken avantajlardan bir tanesidir. Böylece odalarda bulunan duş kabinlerinde hiçbir açıdan sıcak su problemi yaşanmamaktadır. Ayrıca hobi alanlarında bulunan masa tenisi, langırt, oyun konsolu ve diğer içeriklerde öğrencilerin ders yoğunluklarından kurtulabilmelerini sağlamaktadır. Bu şekilde sosyal aktivitelerini sağlarlarken bir yandan da güven içerisinde yaşamlarını sürdürebilmektedirler.ücretsiz servis hizmeti güler yüzlü hizmet kalitesi yemek servisi