twitter
facebook twitter google plus

Aksaray Özel Erkek Öğrenci Yurtları


Aksaray özel erkek öğrenci yurtları arasında hizmet veren yurdumuz kalitesiyle bugün birçok öğrenci tarafından tercih edilmektedir. Bir ev ortamının sağlanıldığı yurtlarımızda bir erkek öğrenciye özel ilgi vardır. Tüm erkek öğrenciler için özel ilgi sınırsızdır. Sürekli olarak güler yüz ile şikayetlerini dinleme ve verilen sözlerin yerine getirilmesini sağlamaktadırlar. Diğer Aksaray özel erkek öğrenci yurtları yapı, sosyallik ve konaklama bakımından pek gelişmemiştir. Bu standartları yukarıya taşıyan yurtlarımızın gelişme içerisindeki, imkânlardan her erkek öğrenci yararlanabilmektedir. Canları sıkıldığı zaman kafeteryada bilardo, masa tenisi ya da langırt oynayabilmektedirler. Eğer bir erkek öğrencinin kendine özel bir bilgisayarı yoksa, bilgisayar odasına giderek sınırsız internetten dilediği kadar yararlanabilmektedir. Ailelerin en çok endişe ettiği konulardan bir tanesi de yemek konusudur. Erkekler kendi yemeklerini yapamadıkları ve evde hazırlanan yemekleri yedikleri için aileler bu konuda endişelerini her başvuruların da dile getirmektedirler. Bunun için özel yemek saatleri vardır ve yurdun aşçıları tarafından sabah ve akşam hazırlanmaktadır.

 

Aksaray Özel Erkek Öğrenci Yurtları Sorunları

Aksaray Özel Erkek Öğrenci yurtları genelinde pek çok öğrencini sorunları olabilir. Sorun çözümünde geçmiş yıllarımıza dayanan tecrübelerimizle bu tür sorunlar direk olarak öğrenci yurt yöneticileri tarafından çözülmektedir. Yine de genel olarak memnuiyete yönelik bir işleyiş ve hizmet sürdürüldüğünden bir öğrenci yurtta kalmadan önce gerekli tüm detaylar konuşulmaktadır. Bu detaylarda önemli unsur her ne ise gerçekleştirilmektedir. Böylece Aksaray erkek öğrenci yurtları sorunlarına en fazla çözümü sunabilen yurtlarımız bu yönüyle de diğer yurtlar arasında sıyrılmaktadır.

 

İstanbul Erkek Öğrenci Yurtlarında Huzur

İstanbul Erkek Öğrenci Yurtlarında Huzur unsuru en önemli aranan kriterdir. Bunun için odaların dizaynı ferah ve geniş yapılmaktadır. Ayrıca huzurun ve mutluluğun sağlanması için bir erkeğin ihtiyacı düşünülerek bazı kolaylıklarda sağlanmaktadır. Böylece yemek konusu ve çamaşırların yıkanılıp ütülenmesi de İstanbul erkek öğrenci yurtları tarafından sağlanmaktadır. Odalarda televizyon, dolap, yatak, yastık, yorgan, doğalgaz ısıtması için petek, halı, perde ve diğer genel olan şeyler bulunmaktadır. Bazı İstanbul öğrenci yurtlarında daire şeklinde de bir konaklama hizmeti sağlanmaktadır. Böylece bir apartman dairesini birkaç arkadaş birlikte paylaşabilmektedirler. Genel olarak İstanbul erkek öğrenci yurtlarında huzur sağlanabilmesi için en ufak bir detay bile düşünülmektedir.

 

 ücretsiz servis hizmeti güler yüzlü hizmet kalitesi yemek servisi