twitter
facebook twitter google plus

Kurumsal


İSTANBUL ÖĞRENCİ YURTLARI

İlk olarak 2009 yılı öğrenim döneminde faaliyete geçmiştir. İlk yurt 150 kız öğrenci ve 150 erkek öğrenci olmak üzere toplam 300 kapasite ile açılmıştır. Sunduğu imkân ve hizmetler sayesinde açıldığı günden bu güne tam kapasite ile hizmet vermektedir. Elde edilen başarı ve talep doğrultusunda 2. yurt da 2011 öğretim döneminde faaliyete geçirilmiştir. Çarşı şube olarak 200 kapasitede hizmet veren kız öğrenci yurdu olarak hizmete başlamıştır.

Yurtlarımızın siyasi kurum, kuruluş, vakıf veya derneklerle hiçbir alakası yoktur. Yurtlarımızda asıl önemli olan öğrencilerimize bir ev sıcaklığı verebilmektir. Bunun için gerek yönetim kademesi gerek personel olarak devamlı kendimizi, düşüncelerimizi, yapabileceklerimizi geliştirebilecek arayış ve düşünce içerisinde güler yüzümüzle öğrencilerimize hak ettikleri değeri vermekteyiz. Yurtlarımızın başarısı ve Aksaray ‘ın en iyi hizmet ve olanaklarını sunması yeni yurtlar açacağımızın da garantisidir.

İstanbul öğrenci yurtları olarak amacımız sektörde en iyisi olmak, en iyi hizmeti vermek ve Aksaray ‘ın 1 numaralı yurdu olarak hizmete devam etmektir. Vizyonumuz hep başarı; Misyonumuz ise doğru hizmet ve insana yatırımdır.ücretsiz servis hizmeti güler yüzlü hizmet kalitesi yemek servisi